Witam,
urodziłem się w 1963 roku i mieszkam od ponad 20 lat w Hellertal.
Ponieważ nie zostałem kolejarzem, moim hobby jest kolej, podróżowanie nią oraz jej fotografowanie. Niestety nie mam czasu na moją makietę Märklin H0, ponieważ moja praca pochłania mnie zbyt mocno. Niestety rzadko mam też okazję odwiedzać duże linie kolejowe i muszę zadowolić się trasami nad Heller i Sieg. Chętnie robię też zdjęcia dużym samolotom, krajobrazom i pięknym budowlom.
Na http://hellertal.startbilder.de/ możecie obejrzeć więcej zdjęć i ewentualnie je podziwiać. Każdy może tam również uczestniczyć.
Wiem, że nie można tańczyć na wszystkich weselach jednocześnie, ale szczególnie ucieszyłyby mnie zdjęcia lokomotyw wyprodukowanych w firmie Jung, Jungenthal koło Kirchen an der Sieg. Dla nich mam tutaj osobne kategorie, ponieważ pochodzą z tego regionu. Może uda nam się w ten sposób stworzyć kolekcję lokomotyw Jung. Inne zdjęcia kolejowe są również serdecznie mile widziane.
Życzę dużo przyjemności podczas oglądania moich zdjęć i mam nadzieję, że się spodobają.
Wszystkie moje tutaj zamieszczone zdjęcia są objęte prawami autorskimi, wszystkie prawa należą do mnie. Wykorzystanie komercyjne oraz inne publikacje bez mojej zgody są zabronione. W przypadku naruszeń nastąpią konsekwencje prawne.
przetlumaczono automatycznie