Witaj odwiedzający!
Oto kilka krótkich faktów o mnie:
- Miłośnik kolei od zawsze (dorastałem z makietą kolejową)
- Mieszkam w Neustadt w Saksonii (na linii Sebnitztalbahn)
- Dorastałem z lokomotywami DR V100 i jestem fanem tej serii
- Fotograf kolei od około 13 lat
- Fotografuję głównie lokomotywy spalinowe i parowe oraz na saksońskich kolejkach wąskotorowych
- Szczegółowe informacje o mnie i więcej zdjęć z innych dziedzin na mojej stronie internetowej:
http://www.vogels-perspektiven.de/
przetlumaczono automatycznie