Cześć, Fotografię zacząłem (pomijając typowe zdjęcia z wakacji) przede wszystkim z zainteresowania koleją. 01.11.2008 roku zamieściłem swoje pierwsze zdjęcia na bahnbilder.de. Z czasem powstało coraz więcej zdjęć niezwiązanych z koleją, zarówno podczas wakacji, wycieczek jednodniowych, jak i w podróży. Na tych stronach można zobaczyć wybór moich zdjęć. Moje zdjęcia związane z tematyką lotnictwa będą dostępne w przyszłości pod adresem
Luftfahrt.startbilder.de.
Obecnie głównie korzystam z aparatu Canon 700D, pojedyncze zdjęcia w podróży powstały także przy użyciu G7X.
Z uwagi na okoliczności: Zdjęcia mogą być wykorzystywane dalej tylko za moją zgodą. Proszę o kontakt w tej sprawie za pośrednictwem podanego poniżej adresu e-mail.
przetlumaczono automatycznie