Była lokomotywa wielonapięciowa na bocznicy na stacji Welkenraedt, czerwiec 2006. Typ HLE 16 był używany do prowadzenia pociągów Intercity między Ostendą a Kolonią.
Philippe Godart http://www.wattman087.blogspot.be 21.02.2012, 1377 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
288 1200x800 Px, 28.10.2025
406 1200x800 Px, 08.12.2024
355 1200x800 Px, 03.12.2024
365 1200x800 Px, 21.11.2024