Była lokomotywa wielonapięciowa w swoim złotym malowaniu na bocznicy na stacji Welkenraedt. Kwiecień 2009, kilka tygodni przed wycofaniem z eksploatacji.
Philippe Godart http://www.wattman087.blogspot.be 21.02.2012, 1379 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
288 1200x800 Px, 28.10.2025
409 1200x800 Px, 08.12.2024
355 1200x800 Px, 03.12.2024
366 1200x800 Px, 21.11.2024