Była lokomotywa NS, następnie VFLI 2424, powróciła do Holandii i stoi 10 września 2016 roku w Goes z nowym właścicielem, SGB.
Leonardus Schrijvers 07.09.2020, 494 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
299 1200x800 Px, 20.01.2026
283 1200x800 Px, 20.01.2026
296 1200x799 Px, 20.01.2026
302 1200x801 Px, 18.01.2026