Pociąg "Dispo" składający się z EW I i EW II, ciągnięty przez SBB Re 4/4 II, wjeżdża na stację Brig.
31 października 2013
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 16.11.2023, 406 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: SONY DSLR-A350, Data 2013:10:31 10:17:34, Czas naswietlania: 1/500, Przyslona: 63/10, ISO200, Ogniskowa: 350/10
418 1200x800 Px, 02.03.2022
1574 1200x802 Px, 11.12.2017
1085 1200x675 Px, 22.10.2014
1157 1200x891 Px, 18.12.2013