Ładna pamiątka z naszego pobytu w Szwajcarii 2 sierpnia 2008 roku.
De Rond Hans und Jeanny http://wwwfotococktail-revival.startbilder.de 05.01.2010, 1215 Wyswietlenia, 1 Komentarz * automatisch übersetzt
W tym pięknym miejscu i podczas tego miłego spotkania myślimy o tym bardzo często - a dziś byliśmy w tym miejscu, a krajobraz był zimowo-biały...
w.l.g.
Stefan i Christine
400 1200x838 Px, 16.11.2023
433 1200x752 Px, 31.07.2022
459 1200x832 Px, 24.08.2020
499 1200x879 Px, 25.07.2019