Mieszkam w Kolonii i pochodzę z Kehlu nad Renem, gdzie również często bywam.
Moje zamiłowanie do kolei łączę chętnie z moim hobby, jakim jest fotografia.
Chętnie odwiedzam i fotografuję różne obiekty.
To, że lubię podróżować i często jestem w trasie także służbowo, odzwierciedla się w moich zdjęciach.
Powstają one nie tylko w Niemczech i Francji.
Jeśli ktoś ma pytania (na przykład dotyczące francuskich kolei), proszę się zgłaszać.
Jeśli to możliwe, chętnie pomogę.
przetlumaczono automatycznie