Parowóz DFB sfotografowany na najwyższej stacji Kolei Górskiej Furka (2160 m n.p.m.) wraz z wejściem do 1874-metrowego tunelu szczytowego w dniu 1 sierpnia 2008 roku.
De Rond Hans und Jeanny http://wwwfotococktail-revival.startbilder.de 21.12.2011, 1293 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
106 1200x739 Px, 20.06.2026
100 1200x738 Px, 05.06.2026
355 1200x1155 Px, 17.07.2024
347 1200x847 Px, 17.07.2024