Parowóz Blonay Chamby wjeżdża do Blonay.
12.06.2011
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 12.06.2011, 1322 Wyswietlenia, 2 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: NIKON E7900, Data 2011:06:12 16:53:35, Czas naswietlania: 0.003 s (10/3900) (1/390), Przyslona: f/4.8, ISO50, Ogniskowa: 7.80 (78/10)
Cześć Stefan,
bardzo ładny piękny pociąg parowy w Blonay. Czy pociąg kursuje codziennie, czy tylko w określone dni?
Pozdrawiam Armin
Dziękuję Armin za Twój komentarz, pociągi B-C (Blonay-Chamby) kursują w każdy weekend od połowy maja do końca października.
Pozdrawiam
Stefan
53 1200x774 Px, 22.06.2026
95 1400x902 Px, 19.06.2026
87 1400x976 Px, 19.06.2026
86 1400x908 Px, 19.06.2026