Re 4/4 II wyjeżdża z tunelu Wattinger.
10.10.2014
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 13.10.2014, 652 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: SONY DSLR-A350, Data 2014:10:10 11:58:21, Czas naswietlania: 0.003 s (1/320) (1/320), Przyslona: f/6.3, ISO400, Ogniskowa: 200.00 (2000/10)
92 848x1200 Px, 20.06.2026
105 1400x904 Px, 14.06.2026
95 1400x941 Px, 12.06.2026
106 1400x941 Px, 12.06.2026