NS Hispeed ICE 3 przejeżdża przez most "Hohenzollern" tuż przed przybyciem na dworzec główny w Kolonii 8 listopada 2008 roku.
De Rond Hans und Jeanny http://wwwfotococktail-revival.startbilder.de 06.11.2009, 2181 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
395 1200x800 Px, 09.05.2023
387 1200x799 Px, 09.05.2023
512 1200x800 Px, 08.05.2023
511 1200x800 Px, 29.03.2022