Lokomotywa SBB Re 460 na moście nad Rodanem w Leuk.
21.01.2011
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 06.07.2011, 914 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: SONY DSLR-A350, Data 2011:01:21 14:07:19, Czas naswietlania: 0.001 s (1/800) (1/800), Przyslona: f/6.3, ISO100, Ogniskowa: 18.00 (180/10)
88 1200x833 Px, 21.06.2026
107 1200x806 Px, 21.06.2026
96 853x1200 Px, 19.06.2026
114 1400x915 Px, 18.06.2026