NSB El 18 2243 na górze Sjølvskot na linii Flåm. W 1992 roku zakończono przewozy towarowe, a ze względu na niskie ceny biletów i wysokie koszty eksploatacji linia była bliska zamknięcia. W 1998 roku Flåm Utvikling przejęło marketing i sprzedaż biletów na tej linii, ceny zostały znacznie podniesione, a wprowadzono lokomotywy El 17. Pociągi nadal obsługiwane są przez Norweskie Koleje Państwowe (NSB), natomiast sama linia jest własnością i jest zarządzana przez Norweską Krajową Administrację Kolejową.
Data: 13 lipca 2018.
Hans Christian Davidsen http://hcdavidsen.jimdo.com 20.07.2018, 659 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
498 937x1200 Px, 09.01.2021
571 1200x802 Px, 15.03.2020
537 1200x800 Px, 10.01.2020
675 1200x800 Px, 25.07.2018