17 września 2016 ex-DB 66 002 stoi w muzeum DGEG w Bochum-Dahlhausen. Klasa 66 została ograniczona do dwóch egzemplarzy z powodu elektryfikacji i wprowadzenia silników Diesla na zachodnioniemieckich kolejach w latach 50. i 60. XX wieku.
Leonardus Schrijvers 24.12.2021, 407 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
153 1200x800 Px, 28.05.2026
177 1200x800 Px, 28.05.2026
185 1200x800 Px, 28.05.2026
251 1200x800 Px, 18.01.2026