Oto ponownie lokomotywa RAILPOOL klasy 185 697-0 o nazwie Jolina, tym razem przejeżdża z torów manewrowych na tor główny, a następnie na tor, na którym stoi, czekając na pociąg powrotny do Northeim. Sobota, 23 lutego 2013.
Andreas Strobel 23.02.2013, 954 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: NIKON CORPORATION NIKON D3200, Czas naswietlania: 0.003 s (1/320) (1/320), Przyslona: f/7.1, ISO400, Ogniskowa: 48.00 (48/1)
165 1200x800 Px, 26.05.2026
165 1200x800 Px, 23.05.2026
198 1200x800 Px, 20.05.2026
207 1200x932 Px, 10.05.2026