RE 1 w kierunku Hamm oczekuje na odjazd na dworcu głównym w Akwizgranie (Hbf) 11 kwietnia 2012.
Philippe Godart http://www.wattman087.blogspot.be 11.04.2012, 1407 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
243 1200x800 Px, 26.04.2026
240 1200x800 Px, 02.04.2026
270 1200x806 Px, 01.02.2026
320 1200x800 Px, 30.01.2026