Z Bt 375 regionalny pociąg TPF z Bulle dociera do stacji kolejowej Romont. Zdjęcie zostało wykonane krótko przed zamknięciem trasy z powodu prac remontowych pod koniec maja 2011 roku, co oznaczało również koniec eksploatacji pojazdów ex MThB w ruchu rozkładowym. Ciekawe: mimo dość niskiej częstotliwości kursowania na tej trasie w tamtym czasie, pociąg jechał w trzech częściach, z wagonem środkowym TPF (prawdopodobnie EW I). Dla pełności informacji: wagon pchający to ABDe 537 176-0 "Stadt WIL". 27 maja 2011
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 16.11.2024, 415 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: SONY DSLR-A350, Data 2011:05:27 09:09:03, Czas naswietlania: 1/250, Przyslona: 45/10, ISO160, Ogniskowa: 400/10
109 1400x915 Px, 18.06.2026
319 1200x800 Px, 25.01.2026
288 821x1200 Px, 24.01.2026
295 1200x800 Px, 21.01.2026