Za chwilę ten pociąg GGB przyjedzie na stację szczytową Gornergrat.
04.10.2011
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 06.10.2011, 917 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: SONY DSLR-A350, Data 2011:10:04 12:54:38, Czas naswietlania: 0.003 s (1/320) (1/320), Przyslona: f/16.0, ISO200, Ogniskowa: 18.00 (180/10)
724 1200x801 Px, 06.03.2014
746 1200x801 Px, 06.03.2014
710 683x1024 Px, 06.03.2014
785 734x1024 Px, 06.03.2014