Sprinter wjeżdżający do dworca centralnego w Utrechcie podczas śnieżycy 17-12-2009.
Hans van der Sluis http://interessante-bilder.startbilder.de 20.12.2009, 1457 Wyswietlenia, 2 Komentarze * automatisch übersetzt
Cześć Hans,
może na pierwszym zdjęciu proste ujęcie, ale zawsze mogę patrzeć długo na to piękne zdjęcie i zawsze znajduję nowe detale - bardzo ładne!
pozdrawiam serdecznie
Stefan
270 1200x800 Px, 28.03.2026
278 1200x800 Px, 28.03.2026
264 1200x800 Px, 27.03.2026
275 1200x802 Px, 25.03.2026