Więcej niż jedna fala przeszła przez bractwo miłośników kolei, gdy dotarła wiadomość, że Strukton kupił swoją pierwszą lokomotywę elektryczną w postaci byłej NS Reizigers 1824. 11 października 2019 roku sensacja została zauważona w Nijmegen, twierdząc, że pociągi są przyjazne dla środowiska, a 1824 będzie „neutralna pod względem dwutlenku węgla w trakcie jazdy”.
Leonardus Schrijvers 28.01.2026, 357 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
283 1200x765 Px, 27.03.2026
349 1200x800 Px, 30.01.2026
269 1200x800 Px, 28.01.2026
291 1200x790 Px, 26.01.2026