Więcej niż jedna fala przeszła przez bractwo miłośników kolei, gdy dotarła wiadomość, że Strukton kupił swoją pierwszą lokomotywę elektryczną w postaci byłej NS Reizigers 1824. 11 października 2019 roku sensacja została zauważona w Nijmegen, twierdząc, że pociągi są przyjazne dla środowiska, a 1824 będzie „neutralna pod względem dwutlenku węgla w trakcie jazdy”.
Leonardus Schrijvers 04.03.2021, 572 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
85 1200x800 Px, 10.06.2026
92 1200x800 Px, 04.06.2026
191 1200x800 Px, 27.05.2026
183 1200x800 Px, 26.05.2026