DB używa swojego nowego Diesla ICE TD 605 do ruchu z Zurychu do Monachium. Taki ICE 605 stoi na dworcu głównym w Monachium (Munich HBF) w części dworca Holzkirchner Bahnhof na jazdy testowe i szkolenie personelu.
Analogowe zdjęcie z 4 maja 2001 roku
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 01.12.2023, 421 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
401 1200x804 Px, 01.12.2023
483 906x1200 Px, 29.12.2020
495 1200x799 Px, 06.09.2020
666 677x1200 Px, 26.11.2017