Jednostka ICE 3 wjeżdża na główny dworzec w Kolonii 19 września 2011 roku.
De Rond Hans und Jeanny http://wwwfotococktail-revival.startbilder.de 16.12.2011, 1372 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
513 1200x800 Px, 02.09.2020
518 1200x800 Px, 02.09.2020
803 1200x900 Px, 13.09.2015
996 1200x797 Px, 09.07.2015