. VLEXX 622 419 wjeżdża na stację Sankt Wendel/Saar 3 kwietnia 2015 roku.
De Rond Hans und Jeanny http://wwwfotococktail-revival.startbilder.de 05.04.2015, 1464 Wyswietlenia, 1 Komentarz * automatisch übersetzt
Cześć Hans, piękny dokument naszej wycieczki Vlexx i RB do Neubrücke/Nahe oraz północnego Saary!
Pozdrawiam, Erhard
314 1200x800 Px, 23.03.2026
276 1200x800 Px, 30.01.2026
437 1200x806 Px, 02.08.2023
402 1200x800 Px, 18.04.2023