Linia M1 nie jest zawsze "podziemna". Dwa tramwaje TSOL TL Bem 556 przy stacji Vigie.
03.03.2011
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 06.03.2011, 1407 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: NIKON E7900, Data 2011:03:03 15:12:11, Czas naswietlania: 0.002 s (10/4058) (1/406), Przyslona: f/4.8, ISO50, Ogniskowa: 7.80 (78/10)
375 1200x897 Px, 31.01.2025
411 1200x801 Px, 02.01.2024
410 1200x789 Px, 02.01.2024
1261 477x800 Px, 15.06.2012