SBB Re 460 051-6 z pociągiem IR do Brig przy St-Saphorin.
17.03.2007
Stefan Wohlfahrt http://klein-aber-fein---imagination.startbilder.de/ 10.12.2009, 1835 Wyswietlenia, 2 Komentarze * automatisch übersetzt
EXIF: NIKON E7900, Data 2007:03:17 14:36:12, Czas naswietlania: 0.003 s (10/3968) (1/397), Przyslona: f/4.8, ISO50, Ogniskowa: 7.80 (78/10)
Cześć Stefan,
Czekałem tak długo, aby zrobić zdjęcie tej lokomotywy. We wtorek dostałem SMS, że jest na serwisie IR do Konstancji i poszedłem na tory. Niestety było już za późno, aby zrobić zdjęcie przy wystarczającym świetle :(
Twoje zdjęcie, nawiasem mówiąc, jest bardzo dobrze wykonane!
Pozdrawiam,
Silvan
Cześć Silvan
Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz miał więcej szczęścia.
Pozdrawiam serdecznie
Stefan
85 1200x806 Px, 21.06.2026
74 1200x818 Px, 21.06.2026
75 1200x838 Px, 21.06.2026
105 1400x915 Px, 18.06.2026