rail-pictures.com
Keine Registrierung nļæ½tig - Login mit Google-, Facebook- or X-Account! Witaj gosciu, nie jestes zalogowany. Zaloguj sie | Utwórz konto 
Forum   Kontakt   Impressum
angielski niemiecki francuski wloski hiszpanski polski niderlandzki japanisch szwedzki 

1 maja 2011 roku Ol 12-7 zasypuje nowy węgiel w Wolsztynie.

(ID 38484)



1 maja 2011 roku Ol 12-7 zasypuje nowy węgiel w Wolsztynie.

1 maja 2011 roku Ol 12-7 zasypuje nowy węgiel w Wolsztynie.

Leonardus Schrijvers 30.03.2020, 401 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt

0 Komentarze, Wszystkie komentarze
Widok żaby na Ol12-7 w Wolsztynie 30 kwietnia 2011 roku. Ta lokomotywa brała udział w zdjęciach do filmu „Lista Schindlera” i została specjalnie odrestaurowana do stanu eksploatacyjnego na potrzeby tego niezwykle imponującego filmu.
Widok żaby na Ol12-7 w Wolsztynie 30 kwietnia 2011 roku. Ta lokomotywa brała udział w zdjęciach do filmu „Lista Schindlera” i została specjalnie odrestaurowana do stanu eksploatacyjnego na potrzeby tego niezwykle imponującego filmu.
Leonardus Schrijvers

Polska / Lokomotywy parowe / Ol 12

303 1200x800 Px, 05.10.2022

Ol12-7 bierze udział w paradzie lokomotyw w Wolsztynie 30 kwietnia 2011.
Ol12-7 bierze udział w paradzie lokomotyw w Wolsztynie 30 kwietnia 2011.
Leonardus Schrijvers






Statistik
 
Diese Webseite verwendet Cookies, um Inhalte und Anzeigen zu personalisieren und Zugriffe zu analysieren. Sie können zwischen personalisierter und nicht-personalisierter Werbung wählen.
Mit der Nutzung dieser Seite stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu.