Kilka wagonów InterCity stoi na głównym dworcu w Norymberdze 23 czerwca 2013 roku.
L.K. 27.06.2013, 897 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
779 1200x900 Px, 02.09.2013
767 1200x900 Px, 27.08.2013
878 1200x900 Px, 25.08.2013
925 1024x768 Px, 30.04.2013