S-Bahn S-2 zatrzymuje się na stacji Nürnberg Hbf 2 maja 2011 roku z lokomotywą 185 616 na czele - dzięki ogromnym opóźnieniom wprowadzenia do ruchu eksploatacyjnego pojazdów klasy 442, DB Regio musiało wypełnić luki.
Leonardus Schrijvers 11.11.2021, 441 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
21 1400x933 Px, 25.06.2026
166 1200x800 Px, 26.05.2026
169 1200x800 Px, 23.05.2026
198 1200x800 Px, 20.05.2026