113 267-9 z dwoma wagonami IC na dworcu głównym w Essen.
Manuel Höly http://feuerwehr.startbilder.de 06.10.2009, 1245 Wyswietlenia, 2 Komentarze * automatisch übersetzt
Ładne zdjęcie "Bügelfalte", Manuel. To wspaniale, że te cudowne maszyny są nadal używane!
Pozdrowienia,
Date Jan
Witaj styczniu
Myślę, że dobrze, że podoba Ci się zdjęcie.
Załamań już nie ma tak wiele.
Kolej ciągle traci coraz więcej sygnałów
i ma za dużo lokomotyw w taborze.
Doszło do tego, że 143er ma zostać zezłomowany.
Pozdrowienia z Holandii
Manuel
395 1200x800 Px, 20.12.2021
425 1200x800 Px, 20.12.2021
702 1200x900 Px, 02.10.2015
710 1200x900 Px, 02.10.2015