Dwa V170 firmy Strabag jechały z Gz. 24.10.2009 po torze objazdowym towarowym przy Seelze Rbf.
Stefan 26.10.2009, 1018 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
445 1200x800 Px, 25.11.2020
418 1200x799 Px, 25.11.2020
390 1200x800 Px, 25.11.2020