S6 do Essen odjeżdża z dworca głównego w Kolonii 21 sierpnia 2013 roku.
L.K. 28.08.2013, 790 Wyswietlenia, 0 Komentarze * automatisch übersetzt
769 1200x688 Px, 10.07.2015
756 1200x621 Px, 10.07.2015
860 1200x779 Px, 10.07.2015
787 1200x797 Px, 10.07.2015